no image
Posted By
Categories ,
Posted On 10. 04. 2019
Expires On 09. 12. 2026
Podnadpis Ubytujma.sk
Cena 900

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Predám ziskovú doménu ubytujma.sk s kompletným systémom na nájdenie ubytovania. Systém ponúka množstvo funkcií a jednoduchú správu portálu vďaka administrácii webu. Užívatelia si môžu pridať vlastné ubytovanie na web a promovať ho platenou formou vďaka integrovanému promo systému.

AdSense zárobok za deň je v priemere 3-5 €

Vďaka prehľadnej nástenke (http://prntscr.com/mwnycd) môžu užívatelia spravovať svoje zariadenia rýchlo a jednoducho. Vidia podrobné štatistiky o svojich zariadeniach, kliknutiach a návštevách. V PREMIUM balíku sú dostupné všetky funkcie, môžu vytvárať akcie na svoje ponuky, zľavové kupóny, udalosti, oznámenia pre zákazníkov na danej ponuke, chatovať so zákazníkmi priamo v systéme, spravovať rezervácie a reklamné kampane pri ktorých ich zariadenie bude topované pred ostatnými zariadeniami.

Portál je prepojený s affialiate systémom na booking.com, čiže po rezervácii ubytovania cez váš web získate % podiel z celkovej sumy pobytu od booking.com. Web má vytvorený vlastný BLOG systém pre písanie článkov. Taktiež si môžete vytvárať balíky s predplatným podľa vlastných kritérií s vlastnou cenou a funkciami.

Na webe je denná návštevnosť cca 250-300 ľudí. Pre web sme nerobili zatiaľ žiadny marketing.

Na webe vieme dorobiť grafické zmeny podľa vašich predstáv.

Na cene možná DOHODA

Viac informácií na info@samuelmarcinko.com