Online služba na úlohy, projekty

Predaj domén a webstránok Forums Odporučte webovú službu Online služba na úlohy, projekty

Tagged: 

This topic contains 3 replies, has 2 voices, and was last updated by  Freelancer987 11 years, 9 months ago.

 • Ahojte, poradíte mi nejakú online službu na vedenie projektov a úloh s kalendárom? Už som niečo poskúšal, najviac mi vyhoval nový Basecamp a tiež aj Solo, ale mesačný poplatok je pre mňa moc vysoký keďže to budú používať len 2 osoby. Poradíte niečo lacnejšie, poprípade zadarmo? Napr. taký Wunderlist je super ale má málo funkcií potrebujem niečo trocha komplexnejšie, ale nie príliš – otravujú ma aplikácii ktoré majú activity feed. Kolegyňa nie je tak veľmi zbehlá v online prostredí ako ja, tak uvítam niečo s jednoduchým ovládaním, prehľadné a pekný dizajn.
  Ktoré používate vy? Budem rád ak mi niečo odporúčite, ja si to tak či tak budem musieť preklikať a poskúšať.
  Vďaka.
  d.

  #721 11. 10. 2012 o 15:18 Freelancer987  

  Je toho veľa, čo by som mohla odporučiť, ale sama skúšam všetko možné a stále nie som úplne spokojná. K mojej spokojnosti má ale najbližšie jednoznačne Producteev http://www.producteev.com/ – pre 2 používateľov je zdarma, je to jednoduché na ovládanie, pekné, intuitívne, sú k dispozícii aplikácie pre smartphony. Úlohy je možné zobraziť ako kalendár, ale nemá poznámky – je to len task manager.
  Wunderkit obsahuje aj úlohy, aj poznámky, má viac funkcií ako Wunderlist a dizajn je úžasný, ale občas je trocha ťažkopádny a nemám význam ho skúšať, lebo vývoj na ňom ukončili a idú sa venovať novému Wunderlistu, takže sa máme na čo tešiť.
  Taskant http://taskant.com/ je absolútne jednoduchý task manager so základnými možnosťami, ale používala som to istú dobu, oplatí sa skúsiť.
  Ďalej Bitrix24 https://www.bitrix24.com/features/ má aj activity feed ale je dobrý na komplet management t.j. môžeš aj nahrávať súbory, obsahuje konverzácie, fotogalérie, nechýba mobilná verzia.
  Do https://do.com/ sa oplatí vyskúšať.
  Takisto aj Doit.im http://doit.im/
  A ak by si predsa len chcel zainvestovať, veľmi zaujímavý je ApolloHQ http://www.apollohq.com/ a GetQuantify https://getquantify.com/ od slovenského webdevelopera.

  Je veľa schopných aplikácií a dúfam, že ich bude ešte viac – každý z nás pracuje iným spôsobom a každá aplikácia takisto, preto len treba veľa skúšať a nájsť tú svoju.

  #723 15. 10. 2012 o 10:19 Katuska  

  Ešte jeden tip – Podio https://podio.com/

  #724 15. 10. 2012 o 10:20 Katuska  

  Poskúšal som všetko, najviac nám vyhovoval ten Producteev – ďakujem za tipy!

  #725 22. 10. 2012 o 14:56 Freelancer987  
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.