Máte dodatočné otázky, nápady, chcete nahlásiť chybu alebo nám ponúknuť spoluprácu?

Napíšte nám na info@domainmarket.sk alebo sa nás môžete opýtať aj prostredníctvom fóra v kategórii domainMarket podpora.

Tešíme sa na Vaše otázky!


PR ČLÁNKY

 

Keď niekam vojdeme, prvé čo nám udrie do nosa je vôňa priestoru

Keď vchádzame k niekomu do bytu alebo firmy, prvé čo si všimneme, je vôňa. Ani si to často neuvedomujeme, ale vnímame vôňu toho priestoru. Nie všade je to naozaj vôňa. Záleží na viacerých faktoroch. Či sa tam vetrá, či je cítiť tuch po vysávaní. Alebo je cítiť príjemnú vôňu, ktorá nám navodzuje pocit sviežosti.

Na šírenie príjemnej vône je ideálny osviežovač vzduchu. Dá sa položiť na akékoľvek miesto. Na zavesenie slúži záveska FRE PRO. Ideálne je ak ju umiestnime blízko vstupu do miestnosti, kde ju hneď každý zacíti.

V priestoroch WC sa osvedčili osviežovače FRE PRO Hang Tag. Sú to gelové harmonikové závesky rôznych vôní. FRE PRO závesky na WC sa jednoducho na WC misu zavesia a potom dlhodobo uvoľňujú príjemnú vôňu, až po dobu 30 dní.

Na prevoňanie pánskej toalety najlepšie poslúžia sitká do pisoárov FRE PRO, ktoré nielen pekne voňajú ale aj pohlcujú pach moču. FRE PRO sitko do pisoára je vône mango, kiwi a grep, jablko a škorica, kvet bavlny, melón a uhorka, levandula atď. Všetko krásne vône, ktoré premenia každý priestor na voňavú jarnú záhradu.

Nechajte sa vy očariť vôňami FRE PRO.

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.


Zabudnite na uteráky

Zabudnite na uteráky, ktoré treba vymieňať a prať. Ak chcete pokojne spať, jediným riešením na toaletách sú sušiče na ruky, alebo (menej náročné na spotrebu energie) papierové utierky v zásobníku.

Hoci sú vzduchové sušiče dnes už štandardom, viacero vedeckých štúdií ukazuje na to, že sú práve oni často veľkým zdrojom baktérií na toaletách. Preto aj dnes mnoho prevádzok siaha po tradičnejších papierových utierkach.

Papierové utierky na sušenie rúk môžete používať podľa druhu držadla buď v rolkách, alebo skladané. Skladané papierové utierky ZZ sa používajú vo vyťahovacích stojanoch a sú veľmi efektívne na skladovanie – do jednej krabice sa zmestí aj 5000 kusov utierok. Navyše vďaka dávkovaniu po jednotlivých útržkoch obmedzujú aj spotrebu a šetria peniaze. Papierové rolky na druhú stranu majú výhodu jednoduchšej manipulácie pri dopĺňaní.

Na použitie pri upratovaní sa hodia extra savé Papernet 403832 papierové utierky MAXI, ktoré nezanechávajú zvyšky, sú extra pevné a majú dokonalú absorpčnú/ saciu schopnosť. Dajú sa použiť pri leštení a čistení priestorov, rovnako ako pri umývaní okien a dezinfekcií.

Hoci sa najčastejšie využívajú na toaletách, veľké využitie majú aj vo výrobe, farmácií, tlačiarňach či strojárstve. Sú jednoduchým spôsobom, ako sa môžu výrobky zbavovať mastnoty, riešením na čistenie povrchov a dezinfekciu nástrojov. Ak chcete zabrániť voľne váľajúcim sa rolkám papierových utierok, držiak s rolkou alebo zhora plnený držiak s papierovými utierkami môže byť ideálnym riešením, ktoré je bezpečné a jednoduché.

Najobľúbenejšie biele 2vrstvové utierky sú Papernet 402292 papierové skladané utierky biele, ktoré sú vyrobené zo 100= celulózy. Veľmi obľúbené sú aj najlacnejšie zelené papierové utierky ZZ ktoré sú dostatočne pevné a tiež majú výbornú savosť.

Autor článku: ADLERR, s.r.o.
© 2021. Všetky práva vyhradené. Obsah z tejto stránky je zakázané kopírovať.