Support systém pre eshop na Prestashope

Predaj domén a webstránok Forums Odporučte webovú službu Support systém pre eshop na Prestashope

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  joffreys 11 years, 8 months ago.

 • Chcel by som mať na svojom eshope niečo ako system zákazníckej podpory. Používam Prestashop ktorý už také niečo má ale hľadám lepšie riešenie. Chcem, aby mi to uľahčilo komunikáciu so zákazníkmi, no samozrejme, aby to bolo pre zákazníkov takisto pohodlné a intuitívne. Ideálne ak by to nemalo nejaký vysoký mesačný poplatok ale len jednorázový.

  #712 05. 10. 2012 o 10:14 joffreys  

  Ahoj, môžem ti odporučiť napríklad Uservoice http://www.uservoice.com/ používajú to viaceré známe projekty, len si pozri, či majú aj plugin do Prestashopu (či už oficiálny alebo sa dá nájsť v Prestastore). Ak by si chcel len verejný feedback systém, tak napr. alebo http://www.userreport.com/ je super a zadarmo.
  Keď ešte na niečo natrafím, pošlem link.

  #713 05. 10. 2012 o 15:33 Katuska  

  Ďakujem, Katuska, ten Uservoice vyzerá veľmi dobre, ale momentálne sa mi to neoplatí za ten mesačný poplatok. Našiel som tento spomedzi Prestashop modulov http://addons.prestashop.com/en/administration-tools-prestashop-modules/5641-Lof-Help-Desk.html takéto niečo hľadám ale uprednostnil by som s krajším rozhraním a tiež aby bola dostupná mobilná verzia.
  Budem veľmi vďačný za akýkoľvek dobrý tip :)

  #714 08. 10. 2012 o 09:49 joffreys  
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.