Čo je to domainMarket a prečo ho mám navštevovať?

DomainMarket poskytuje priestor na uverejnenie špecificky zameraných ponúk (inzerátov) na predaj domén alebo webových stránok s možnosťou kontaktovania predávajúcich.

Našim cieľom je vytvoriť komunitu pozostávajúcu z webových nováčikov, webových nadšencov aj webových profesionálov (webdizajnéri, programátori). DomainMarket je založený na jednoduchom princípe inzerovania, pričom predaj sa neuskutočňuje priamo na domainMarkete.

Spájame možnosť pridávania ponúk s diskusným fórom. Od ostatných portálov sa odlišujeme úzkou špecializáciou a väčšou prehľadnosťou a jednoduchosťou ovládania. Žiadne triky a zbytočné kroky!


Aby ste mohli naplno využívať všetky možnosti domainMarketu, je potrebné sa zaregistrovať. Po registrácii budete môcť diskutovať na našom fóre (hľadať pomoc alebo radiť ostatným) a pridávať ponuky.


Máte na predaj zaujímavú doménu alebo webstránku, ktoré už nepotrebujete?

Prečo zahadzovať pekné webstránky, ak sa môžu zísť ostatným, či zbytočne platiť domény, ktoré nevyužívate? Začnite uverejnením svojej ponuky a zarábajte!


Ako pridám ponuku?

Ak ste zaregistrovaný a prihlásený, v hornom menu “Môj účet” kliknite na položku “Moje ponuky“. Na stránke uvidíte vždy zoznam ponúk, ktoré ste pridali Vy. Kliknite na zelené tlačidlo “Vytvoriť novú ponuku” – zobrazí sa Vám formulár. Vyplňte všetky polia a potvrďte stlačením modrého tlačidla “Uložiť zmeny“. Tadá, Vaša ponuka je pridaná!

Svoje ponuky môžete ľubovoľne upravovať, ukončiť či predĺžiť ukončenú ponuku. Ponuky, ktoré nie sú aktívne, nájdete v zozname “Skončené ponuky“.


Webdizajnéri a webdeveloperi, môžete pridávať aj svoje novovytvorené webové stránky, pokiaľ sú plne funkčné. K vytvorenej stránke môžete dokúpiť vhodnú doménu a predávať to ako celok. Ak však nejde o už fungujúci projekt, určite pridajte link na live demo. A v ideálnom prípade sa vyhnite Lorem Ipsum. Skúste radšej Cupcake Ipsum!

Záleží nám na kvalitných ponukách, preto pridávajte inzeráty na predaj iba tých domén, ktorých vlastníkom ste Vy, a ponuky kvalitných a fungujúcich webových stránok. Takisto nezabudnite, že čím viac informácií uvediete (o predmete predaja aj o sebe vrátane kontaktu), tým serióznejšie bude Vaša ponuka pôsobiť.


Chcete si kúpiť peknú doménu alebo si vybrať spomedzi už hotových webstránok?

Nie je nič jednoduchšie. Jednoducho si prezrite ponuky (v hornom menu „Ponuky“ – „Domény“ alebo „Webstránky“) a ak sa Vám niečo zapáči, kontaktujte predávajúceho. Na stránke s detailom každej ponuky nájdete aj zelené tlačidlo „Kontaktovať predávajúceho“, kde mu môžete priamo zaslať email a dohodnúť sa, alebo len zistiť dodatočné informácie.

Samotný predaj neprebieha na stránke domainMarket, s predávajúcim sa na platbe a odovzdaní webu / prevedení domény musíte sami dohodnúť.


Získajte pomoc od ľudí, ktorí sa vo webe vyznajú! A poraďte Vy ostatným!

Naše diskusné fórum je tematicky zamerané na domény, webové stránky, tvorbu webových stránok, poradenstvo pre internetové obchody, marketing. Môžete takisto pridávať rôzne biznis nápady, ktoré nechcete sami realizovať, alebo ponuky na obchodné partnerstvo. Naše fórum je maximálne prehľadné, určite si ho obľúbite!

Navštevujte nás a prispievajte, aj vďaka Vám porastieme! A s rastom webu bude pribúdať obsah a skvalitňovať sa ponuky!


Kvalitné čistiace prostriedky upratovacie vozíky mopy toaletný papier papierové utierky a tiež osviežovače FRE PRO nájdete na stránke www.cistiaceprostriedky.sk.