no image
Posted By
Categories ,
Posted On 15. 04. 2024
Expires On 15. 12. 2031
Cena 2000

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Predám novú affiliate webstránku na doméne www.naturvit.sk špecializovanú na zdravie a krásu, čo je jeden z najsilnejších segmentov, čo sa týka online nákupov na Slovensku.

Krátky popis:
– exkluzívna doména naturvit.sk
– ročné náklady: len doména a webhosting (50 eur/rok),
– možnosť rozšírenia o ďalších obchodných partnerov z oblasti zdravie a krása. Zatiaľ je pridaný len jeden partner ale výber je obrovský,
– stránka zarába aj bez investície,
– nie je to eshop, nepotrebujete sklad, nepredávate a nebalíte tovar, nechodíte na poštu podávať balíky, neriešite reklamácie, atď. – PONÚKATE SLUŽBU. Samozrejme, môžete využiť stránku aj ako eshop a predávať vaše produkty alebo realizovať dropshipping. Hoci aj všetko spoločne na jednom mieste!

Ako to funguje?
Affiliate znamená, že niekto z vašej stránky je presmerovaný na stránku partnerského obchodu a keď zakúpi tovar, tak vy dostanete províziu (5% až 30%). Zvyčajne cookies sú nastavené na 15-45 dní, to znamená, že návštevník nemusí ihneď nakúpiť ale ak sa vráti, napr. o týždeň alebo 20 dní na tú istú stránku a niečo si kúpy, tak provízia sa pripíše vám.

Administrácia stránky je veľmi jednoduchá, pridávanie nových partnerov zvládnete na základe zaškolenie, čo je zahrnuté v cene a to na základe videonávodu alebo online školenie. Partnerov nevyhľadávate ani neoslovujete! Všetko zastrešujú 2-3 veľké affiliate spoločnosti, stačí sa len prihlásiť do online administrácie, vybrať si vhodnú firmu a zverejniť jej produkty, bannery, kupóny. Produkty samozrejme nepridávate po jednom ale jednoducho ich naraz naimportujete.
Ak potrebujte viac info čo sa týka affiliate marketingu napíšte mi, je to veľmi jednoduché. Môžete začať aj bez živnosti, provízie vyplatia aj fyzickým osobám!

Vašou prácou so stránkou by malo byť, hlavne propagácia, pridávanie článkov do blogu, hodnotenie produktov, pridávanie príspevkov na FB/Instagram/Tik-Tok. Zdieľanie týchto príspevkov v rôznych FB skupinách, takto získate organické /neplatiace/ návštevy, resp. aj provízie, ak si návštevník zakúpi cez stránku v niektorom eshope tovar. Samozrejme propagovať stránku môžete aj cez súťaže, krátkych videí, bannerov od partnerov, atď. Na stránke môžete umiestniť aj ďalšie reklamné prvky, napríklad od Heureka, Google alebo od iných veľkých inzerentov/partnerov. Možností je veľa.

Ak s tým začne robiť nadšenec, tak môže mesačne zarobiť krásne peniaze. Kontaktujte ma prosím mailom. Predaj cez zmluvu. V prípade vystavenia faktúry sa pripočítava DPH 20%. Dohoda možná!