no image
Posted By
Categories ,
Posted On 06. 04. 2018
Expires On 05. 12. 2025
Podnadpis Realitný portál
Cena 2000

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Ponúkame na predaj realitný portál REALITUJ.SK | PRSTOM PO MAPE vhodný aj ako web pre realitné kancelárie a realitných maklérov.
Čo Vám vie tento web ponúknuť?

INZERCIA:
Úplné nový systém inzerovania nehnuteľností, ktorý inde na SR a ČR nenájdete. Funguje na systéme balíčkov kde sa dá nastaviť množstvo pridania KLASICKÝCH inzerátov a DOPORUČENÝCH inzerátov. Klasický inzerát znamená, že pri zobrazovaní nie je zvýraznený. Pri doporučenom inzeráte sa tento inzerát zvýrazní a je k nemu možné priradiť nálepku: ZĽAVA, TOP, HORÚCA PONUKA a ďalšie. Počet týchto nálepiek je neobmedzený.
REGISTRÁCIA:

Web ponúka registráciu každému užívateľovi. Taktiež je možné registrovať špeciálnych užívateľov ako sú: realitný maklér, realitná kancelária, kupujúci, predávajúci, manažéra a mnoho ďalších profesií, ktoré súvisia s realitným biznisom. Po registrácií sú títo užívatelia zverejnený na stránke automaticky, to znamená že realitných maklérov nájdete v rubrike realitný makléri. Po kliknutí na makléra vidíte jeho profil, jeho skúsenosti, certifikáty a jeho aktuálnu ponuku nehnuteľností. To isté platí pre realitné kancelárie.

TVORBA VLASTNÉHO PORTFÓLIA:
Po registrácií si môže realitná kancelária a realitný maklér vytvárať svoje vlastné portfólio bez nutnosti fungovania na vlastných webových stránkach. Toto portfólio si môžete ľubovoľne upravovať, meniť a nastavovať.

PARTNERI, RECENZIE, ODPORÚČANIA:

Web ponúka aj takúto možnosť. Môžete pridávať partnerov a potom ich zverejňovať kdekoľvek na webe. Ak získate recenzie a odporúčania od používateľov, taktiež ju môžete pridať na web.
FAKTURÁCIA A PLATBY
Platby za balíčky, ktoré si budú kupovať realitné kancelárie a makléri je možné vykonať týmito spôsobmi: Prevodom na účet, platobnou bránou STRIPE, platobnou bránou PayPal a pridaním vlastnej platobnej brány.
Po zakúpení balíčka príde automaticky vygenerovaná faktúra za túto službu automaticky na webový účet kupujúceho. To znamená, že nemusíte riešiť problémy s fakturáciou.

OBSAH WEBU

Všetko aktuálny obsah webu je Vám k dispozícií.

WEB a DOMÉNA
Web je k dispozícií aj s doménou realituj.SK/CZ/EU
Beží na hostingu websupport, hosting je kvalitný, nepadá a má 24h online podporu.

Dôvod predaja: Predávame to z dôvodu že sme nedostali povolenie na prevádzkovanie RK, a preto je nám tento projekt zbytočný. Ak máte záujem, kontaktuje nás na: info@realituj.sk Automaticky robí zálohy webu každých 15 dní.