no image
Posted By
Categories ,
Posted On 18. 11. 2020
Expires On 18. 09. 2024
Podnadpis Predám webovú stránku s názvom Architekt.
Cena 290

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Predám webovú stránku s názvom Architekt.

Architekt je výkonný a ľahko použiteľný nástroj webových stránok a služí v prvom rade na tvorbu HTML stránok s funkčnými prvkami. Môže sa použiť niekoľkými rôznymi spôsobmi: ako osobitná stránka, aplikácia SaaS, integrovaná do existujúcich projektov a pod.

FUNKCIE STRÁNKY

Textový editor – dvojitým kliknutím na ľubovoľný textový obsah otvoríte textový editor, kde môžete upraviť textový obsah a na zvýraznený text použiť a odstrániť rôzne štýly.

Živé úpravy – ľahko, vizuálne a v reálnom čase môžete upravovať väčšinu vlastností prvkov, ako je výplň, okraj, orámovanie, tiene, pozadie, štýly textu a ďalšie. Alebo upravte html, css a js ručne pomocou integrovaných editorov kódu, aby ste dosiahli maximálnu kontrolu nad projektom.
Publikovanie a export Stiahnutie celého projektu, jeho zverejnenie na vzdialený server prostredníctvom FTP alebo pripojenie vlastných domén / subdomén na zobrazenie projektov.

Šablóny – Architekt je vytvorený s viac ako 20 vopred pripravenými šablónami a z administrátorskej oblasti môžete jednoducho nahrať ľubovoľnú šablónu html alebo bootstrap.

Flexibilný systém prvkov – použite jeden z viac ako 40 prvkov dodávaných s architektom, alebo si ľahko vytvorte svoje vlastné prvky.

Rozšírené Drag & Drop – Ľahko presuňte prvky v nástroji Builder ich presunutím na požadované miesto.

Režim SaaS – zarábajte peniaze pomocou zabudovaného prémiového predplatného systému. Vytvorte rôzne plány, pomocou ktorých sa môžu používatelia prihlásiť na odber, a ovládajte, aké funkcie a obmedzenia má každý plán.

Vysoký výkon – Architect je ľahký a má rýchly výkon a rýchlosť načítania stránky po vybalení z krabice.

Editor vzhľadu – pomocou vstavaného editora vzhľadu môžete ľahko spravovať vzhľad svojho webu (farby, logo, vstupná stránka, ponuky atď.).
Reklamy – Vložte reklamné kódy do integrovaných reklamných priestorov v paneli správcu a Architect ich zobrazí automaticky.
Roly a povolenia – Priraďte používateľom roly a povolenia na udelenie alebo obmedzenie prístupu k špecifickým funkciám na webe.
Analytics – Google Analytics je integrovaný priamo do správcovského panela, takže nemusíte vidieť samostatnú stránku, aby ste videli, ako sa vášmu webu darí.
Viacjazyčný systém – Stránka sa dá ľahko preložiť z administračného panela, má tiež podporu viacerých jazykov.

SEO Editor – SEO značky pre všetky stránky je možné upravovať priamo z editora vzhľadu v administračnej oblasti.
Autentifikácia – Plne vybavený autentifikačný systém so sociálnym prihlásením (facebook, twitter a google), bežné prihlásenie, registrácia, obnovenie hesla, nastavenie účtu a ďalšie.
Zakázať registráciu – Registráciu je možné úplne zakázať na paneli správcu, takže sa budú môcť prihlásiť iba používatelia, ktorí ste vytvorili ručne z panela správcu.
Profesionálny dizajn – dokonalý pixelový profesionálny dizajn založený na materiálovom dizajne spoločnosti Google.

Pri rýchlom jednaní sa vieme na cene dohodnúť.