no image
Posted By
Categories
Posted On 07. 04. 2021
Expires On 06. 12. 2028
Podnadpis Zabehnutý affiliate e-shop na predaj
Cena 1850

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Predám pripravený, zabehnutý, ziskový affiliate web zameraný na predaj liekov, doplnkov stravy, zdravej výživy, lekárenský tovar a súvisiace produkty či služby so zdravým, wellness a krásou. Zabehnutý affiliate web funguje na systéme wordpress. Jednoduchá editácia, úprava či nahrávanie produktov a PR článkov. Súčasťou je registrácia v afiliate systéme Dognet (affiliate systém so zazmluvnenými dodávateľmi), FB profil a Instagram profil. Výborné SEO, registrovaný v katalógoch.

Výhodou je, že obsah t.j. predaj lekárenského tovaru a pod. bude stále aktuálny a vyhľadávaný, predávate bez nutnosti riešiť skladové zásoby či doručovanie tovaru, predávať môžete neobmedzené množstvo tovaru dodávateľov, ktorých už máte zazmluvnených.

(Affiliate predaj = zo získaných objednávok dostávate províziu od dodávateľa bez nutnosti zasielať a fakturovať tovar a vybavovať prípadné reklamácie, bez potreby skladu).

Zároveň môžete na webe ponúkať službu reklamnej plochy, či predávať svoj skladový tovar a produkty, web je ideálny aj pre blogerov a umožňuje viacero možností príjmu. Vhodný pre začínajúcich podnikateľov ako aj zabehnutých podnikateľov ako zdroj hlavného či vedľajšieho príjmu.