no image
Posted By
Categories ,
Posted On 02. 03. 2020
Expires On 02. 07. 2035
Cena dohodou

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Internetový portál určený pre právnikov, ekonómov, študentov práva.
Profesionálne portálové riešenie s možnosťou kompletnej administrácie. Systémové riešenie pre hlavného administrátora, udeľovanie práv pre administráciu stránky (redaktori, ktorých určí administrátor, môžu upravovať iba určité časti administrácie, na ktoré majú práva).
Realizovaná bola tiež SEO optimalizácia pre vyhľadávače, čo znamená, že množstvo stránok portálu sa nachádza vo vyhľadávačoch na popredných miestach.
Portál tiež obsahuje moduly Banner – preddefinované plochy s možnosťou vkladania flash banneru, html, obrázku alebo textu) a Newsletter (ideálny na oslovenie zákazníkov prostredníctvom reklamných e-mailov).
Webstránka má veľmi pekne spracovaný dizajn a celkovú štruktúru. Špecialitou je logo, ktoré sa automaticky mení podľa obdobia v roku, resp. sa dá zmeniť manuálne v prehľadnom CMS.
Portál bol spustený v januári 2011. Približná návštevnosť v pracovné dni sa pohybuje cca 4-6 tis. používateľov. Za celý rok 2019:
620476 – používatelia
588604 – noví používatelia
1497517 – relácie
2,41 – počet relácií na jedného používateľa
2784509 – zobrazenia stránky
1,86 – počet stránok na reláciu
1:51 – priemerné trvanie relácie
69,89 – miera okamžitých odchodov
Portál umožňuje akúkoľvek časť portálu resp. URL adresu zaradiť do flash menu (bežiaci text) viditeľný na celom portáli. Umožňuje veľmi jednoducho vytvárať ankety (riešenie má vlastnú databázu), možnosť veľmi jednoduchého vytvárania testov resp. kvízov s ľubovoľným počtom otázok a správnych odpovedí, obsahuje na hlavnej stránke 3 overené a frekventované právnické kalkulačky, ktorých funkčnosť overili mnohí právnici a ekonómovia. Generuje tiež najčítanejší obsah za 24 hodín resp. 7 dní.
Administrácia obsahu (vytváranie článkov, CMS) je jednoduchá, laicky povedané, ako vo Worde, umožňuje tiež vkladanie fotogalérií, súvisiacich článkov, voliteľné diskusné fórum, a to buď vlastný diskusný box alebo Disqus, súčasné vloženie obsahu aj do podkategórií (občianske právo, obchodné právo a i.), vkladanie tabuliek, bannerov a pod. Portál obsahuje akcelerátor otvárania webových stránok Varnish, ktorý umožňuje zrýchlené otvorenie stránky.
Prihlásenie do portálu umožňuje vkladať diskusné príspevky bez ich predchádzajúceho schválenia administrátorom a súčasne umožňuje vkladať a spravovať vlastné pracovné ponuky do sekcie Práca ako aj vlastné inzeráty do sekcie Skriptá.
Portál sa predáva „ako stojí a leží“ vrátane databáz, čiže technické riešenie, databázy a prináležiace fanpage na sociálnych sieťach (Facebook – 7608 fans), licencie, vlastná fotobanka. Portál má v rámci svojho obsahu viac než 3000 článkov, obsahuje viac než 1800 judikátov (spracovaných súdnych rozhodnutí), stovky rôznych rád, vzorov, slovník so 600 heslami, 180 vytvorených testov a veľké množstvo iného, pomerne dobre zaindexovaného obsahu vo vyhľadávačoch (zákony, spracované dôvodové správy k zákonom po jednotlivých rokoch, inštitúcie (kontakty na súdy a prokuratúry s fotobankou), literatúra – právnické časopisy a knihy, zaujímavé odkazy, užitočné registre, stovky právnických vtipov) a i.
Portál najprávo.sk už má počas svojej, skoro desaťročnej existencie, svoje meno v rámci veľkej časti právnickej komunity (sudcovia, prokurátori, advokáti, študenti práva a i.) ako aj v časti podnikateľskej verejnosti, bol mediálnym partnerom viacerých konferencií a iných medzinárodných podujatí, nezriedka boli jeho výstupy, či už odborné články, alebo vyhľadané judikáty, citované aj v súdnych rozhodnutiach Najvyššieho súdu SR ako aj Ústavného súdu SR
Referencia a použité technológie sa nachádzajú na webe tvorcu webcreators.
Portál zvládne obsluhovať 1 osoba pár hodín denne.