no image
Posted By
Categories
Posted On 21. 11. 2017
Expires On 22. 07. 2025
Podnadpis Predám eshop
Cena 999

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Z časovej vyťaženosti sme sa rozhodli posunúť ďalej zabehnutý, ziskový eshop s dámskym športovým oblečením značky Feel JOY. Eshop www.feeljoy.sk funguje jeden rok. V roku 2017 sme vybavili vyše 80 objednávok a predali vyše 150 kusov oblečenia s obratom vyše 3500 eur. Nebola ani jedna reklamácia. Všetky objednávky prišli len na základe povedomia na facebooku. Neplatili sme žiadny marketing ani reklamné kampane na FB a Google. Oblečenie značky Feel JOY je kvalitné z kvalitných materiálov na profi úrovni konkurujúce známym značkám ako Nebbia atď. Všetko vieme dokladovať. K eshopu posunieme všetky prihlasovacie údaje, doménu, hosting vo webhouse, obchodné podmienky od nakupujbezpečne.sk Funpage na facebooku kde máme 980 likov firemnej stránky a tiež personálny profil na facebook kde máme 4230 fanúšičiek zo Slovenska a z Čiech, ktoré sú aj našimi vernými zákazníčkami čo vieme aj dokladovať z faktúr.

Na sklade máme veľké množstvo tovaru. Po vzájomnej dohode Vám vieme ďalší tovar objednať, naskladniť, vytvoriť popis produktu, obrázky, veľkostné tabuľky, materiálové zloženie! Všetko plnohodnotne nahodiť do eshopu. Taktiež Vám vieme všetko vysvetliť a zaučiť Vás v tom. Objednávky odosielame Slovenskou poštou a cez zásielkovňu. Zásielky odosielame v elektronickom systéme odosielania zásielok EPH a zásielkovňa.

Sme jediný predajcovia značky Feel JOY na Slovensku a v Čechách!!!

Eshop je vo wordpress-e, plne funkčný s plne funkčným systémom objednávania tovaru a odosielania emailov.

Možnosť privyrobiť si aj popri materskej dovolenke. Celý eshop obsluhuje jedna osoba v domácnosti, kde je nutnosť každý deň skontrolovať či prišla objednávka a vybaviť ju!

Tento eshop sme sa rozhodli posunúť serióznemu človeku za cenu 999 eur + nákupnú cenu skladových zásob, ktoré si budúci majiteľ od nás odnesie. Počet a cena skladových zásob sa denne mení, nakoľko objednávky stále prichádzajú…

Ďalšie informácie prostredníctvom mailu info@feeljoy.sk