no image
Posted By
Categories
Posted On 29. 11. 2017
Expires On 29. 09. 2021
Cena 45000

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Eshop BIOnatural vznikol v roku 2007, od začiatku sa zameriava na prírodnú a bio kozmetiku. BIOnatural patrí medzi TOP eshopy v segmente, v roku 2016 získal cenu od Heureky ako eshop roku 2016 v kategórii kozmetika. Eshop je napojený na ekonomický systém Money. Eshop má https.

Eshop beží na krabicovom riešení systému upgates s vlastnou grafikou, je to moderný systém, má všetko čo moderný eshop má mať.

Eshop má seo analýzu od marketingovej agentúry, z ktorej vyplýva že z konkurencie má eshop Bionatural najlepšie spravené SEO, výborný linkbuilding – cca 10% kľúčových slov je v serpe umiestnených v prvých troch pozíciách. Z toho vyplýva že najviac zákazníkov prichádza z organického vyhľadávanie, ppc ani facebook reklamy moc nepoužívame, tu je ešte obrovský priestor na rast.

Súčasťou je facebooková stránka s necelými 12 000 fans, všetko reálny fanúšikovia poctivo zbieraný 10 rokov. Na stránku sa denne prispieva, fans sú živý a reagujú :) Youtube – 90 sledovatelia, necelých 40 videí. Instagram – necelých 1000 followerov, 300 fotiek. Pinterest.

Z 20-tich dodávateľov sú 6-ti exkluzívny, na slovensku distribujeme ich výrobky iba eshop BIOnatural.

Mesačné náklady na eshop sú 50€.

Eshop má blog s necelými 300 unikátnymi článkami, návštevnosť blogu tvorí približne polovicu celej návštevnosti. Blog je veľmi kvalitný, od spätnej väzby vieme že zákazníčky ho radi čítajú a pomáha im s výberom tej správnej kozmetiky.

Cena je vrátane skladu.

Eshop chceme predať, pretože chceme robiť niečo iné.