no image
Posted By
Categories
Posted On 31. 05. 2017
Expires On 29. 01. 2025
Podnadpis Predaj eshopu na super doméne
Cena 890

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Na predaj tento eshop – sexeshop s peknou prepracovanou grafikou a obrovskou ponukou kvalitného erotického tovaru. Eshop je kvalitne spracovaný a nachádza sa na veľmi zaujímavej a ľahko zapamätateľnej doméne Orgazmo.sk. K eshopu je možné získať aj doménu Orgazmo.cz a tak rozšíriť predaj tovaru do CZ. Erotický tovar je najlepšie predávateľný tovar na internete!!! Väčšina ľudí si erotický tovar kupuje cez internet a preto stále predaje takéhoto tovaru stúpajú.
Eshop je napojený na sklad dodávateľa automatickým importom. Všetko čo dodávateľ má na sklade sa automaticky nahrá do Vášho eshopu. (Nahrávanie tovaru, obrázkov, skladové množstvá, zaraďovanie tovaru do kategórií, prebieha úplne automaticky!!) Teda nemusíte nič ručne vkladať ani nič podobné. Eshop obsahuje okolo 4000 produktov, ktoré sa každý deň automaticky obnovujú. Do eshopu si viete pridávať aj vlastný tovar, napojenie aj na iných dodávateľov.

Na tovare sú veľmi slušné marže a nemusíte nič držať skladom. K tomu v prípade záujmu poskytnem aj kontakty na najväčšie veľkoobchody v európe s erotickým tovarom, kde môžete tiež nakupovať tovar a tak získať top ceny. Rýchla návratnosť investície.

Pri predaji je samozrejmá pomoc, poradenstvo, zaučenie. Eshop je možné napojiť na porovnávače tovaru heureka, pricemania, najnakup a tiež akékoľvek iné. (napojenie na porovnávače je v cene) Eshop prispôsobený pre zobrazovanie na mobilných zariadeniach. Eshop má obrovskú perspektívu, veľmi dobré nákupné ceny a viete s nimi pracovať, viete pre zákazníkov vytvárať rôzne akcie, zľavy, vernostné a mnoho iného a popri tom si viete zachovať stále slušnú maržu.
Info orgazmo.sk, 0940 883 220