no image
Posted By
Categories
Posted On 22. 09. 2021
Expires On 23. 05. 2029
Podnadpis Overený a otestovaný eshop na predaj.
Cena 790

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

ZAČIATOK

Eshop sme spustili začiatkom roka 2021, kedy sme začali len s 1 produktom na sklade z každej veľkosti (na fotenie a test). Pred tým, než investujeme do skladových zásob, sme si chceli overiť, či je o produkty záujem a či bude reklama profitabilná.

TESTOVANIE & VÝSLEDKY ESHOPU

Spustili sme teda v prvý deň testovaciu FB reklamu (bez optimalizácie, bez remarketingu), na ktorú sa minulo 38,68€ a eshop sme s reklamou ihneď pozastavili, nakoľko nám prišlo 8 objednávok v sume 325,60€ (tie viem dokladovať cez woocommerce) + mali sme asi ešte po 3 telefonáty a emaily ohľadom dostupnosti a termínu dodania. Pri marži 200-300% to boli super výsledky a verím, že ak by sme mali produkty skladom, tak ten obrat by bol minimálne 2X taký. Ešte 3 dni po pozastavení reklamy chodili emaily a objednávky, takže sme museli celý eshop a možnosť objednania pozastaviť. Objednávky sme teda stornovali a rozhodli sa produkty naskladniť (eshop sa overil). Verím, že keby eshop bežal ďalej, spustili sme remarketing a kampaň optimalizovali, tak by to bolo ešte profitabilnejšie.

POZASTAVENIE ESHOPU

Žiaľ, dodávateľ z Číny nám potvrdil termín dodania na sklad 2-3 mesiace po objednaní, nakoľko bol v Číne práve nový rok a vtedy u nich nikto nepracuje (takže valentínska sezóna nám ušla). Tak sme sa rozhodli najprv dokončiť štúdium s plánom, že produkty objednáme neskôr a pustíme sa naplno na sezónu 2022. No popri tom sme skončili v zahraničí, kompletne sa nám zmenili plány, začali sme úplne iné podnikanie a na toto neostal ani čas, ani energia.

PREDAJ ESHOPU

Teraz nám je ľúto to zahodiť a rozhodli sme sa získať aspoň časť nákladov späť a celý projekt predať, aby v tom, čo sme začali, mohol úspešne pokračovať niekto, kto na to má chuť/energiu a hľadá niečo, s čím začne podnikať. Ak by ste toto všetko chceli spustiť sami od nuly, tak verím, že by vás to stalo viac peňazí (o čase ani nehovorím), než za koľko si teraz viete behom 1 dňa kúpiť kompletne hotový a overený eshop (stačí naskladniť produkty a spustiť otestovanú reklamu). Keďže web beží na wordpresse, jeho správa je veľmi jednoduchá (zaučím) a jediné náklady sú asi 30€ ročne na domény a hosting. Stíhate ešte Vianočnú aj Valentínsku sezónu.

Súčasťou predaja je:
SK doména royalrose.sk (hlavný eshop na prémiovej šablóne)
CZ doména royalrose.cz (na tej ešte nič nie je, v pláne bola aj CZ verzia)
SK subdoména shop.royalrose.sk (marketingový funnel – odlišný web)
Instagram (royalrose.sk – 349 followerov)
Facebook (royalrose – 20 followerov)
Marketingové podklady (fotky, texty, overenú FB reklamu)
Kontakty a knowhow
Symbolicky nám ostal ešte 1 malý macík skladom

Potrebujete už len doobjednať produkty na sklad (dám kontakt na dodávateľov) alebo si môžete týchto macíkov vyrábať sami (stačí zakúpiť polystyrenovú šablónu, penové ruže a boxy, návod pošlem).

Ak máte záujem, píšte/volajte a pýtajte sa, čo vás zaujíma.
Email: adam.janecko@gmail.com
Mobil: (+421) 0948 936 686