no image
Posted By
Categories
Posted On 04. 02. 2019
Expires On 04. 12. 2045
Podnadpis Novo vybudovaný e-shop + vlastný brand
Cena 150

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Ponúkame na predaj novo vybudovaný komplet funkčný e-shop LimitCRUSHER.com s vlastnou značkou oblečenia, logom, doménou, FB stránkou a Instagramom s kontaktmi na influencerov.

Medzinárodný e-shop LimitCRUSHER je postavený na redakčnom systéme WordPress s e-shop modulom Woocommerce, ktorý ponúka veľmi jednoduché a intuitívne prostredie na riadenie e-shopu.

E-shop funguje na princípe dropshippingu, je napojený na dodávateľa oblečenia Printful (svetovú jednotku v potlačiach oblečenia), ktorý zabezpečuje výrobu oblečenia a jeho následné dodanie zákazníkovi. Prinful má sklad v USA a Európe, zaručuje tak rýchle dodanie tovaru zákazníkom po celom svete, nehrozí pri ňom niekoľkotýždňové čakanie na tovar ako pri dovozcoch z Číny. Tovar príde zákazníkovi pekne zabalený, s logom LimitCRUSHER. Printful navyše za Vás rieši aj vybavovanie reklamácií tovaru, pri reklamácii zašle zákazník tovar priamo do skladu Printful, kde je buď vymenený za nový alebo mu pošlete peniaze späť.

Súčasťou e-shopu sú na mieru robené podstránky ochrany osobných údajov a obchodných podmienok.

Proces objednávky je jednoduchý, všetko je zautomatizované. Platba kartou prebieha cez systém PayPal, je rýchla a jednoduchá, ak zákazník nemá PayPal účet, zadáva číslo karty. Po zaplatení objednávky posiela e-shop automaticky vygenerovaný e-mail s faktúrou, sledovacím číslom objednávky. Objednávka je automaticky odoslaná spoločnosti Printful, ktorá tričko vyrobí a pošle zákazníkovi.

Vy ako majiteľ e-shopu nekupujete žiadny tovar, oblečenie je vyrobené až po tom, čo zákazník zaplatí objednávku v e-shope. Okrem propagácie teda nemáte žiadne výdavky a neriskujete to, že nakúpený tovar zo skladu by sa nepredal.

Pri predaji Vás v prípade záujmu s celý systémom zoznámime a zaškolíme, aby ste ho vedeli na 100% ovládať.

Na e-shope už netreba nič upravovať ani dorábať, len ho propagovať a začať zarábať :)

E-shop je možné jednoducho prerobiť a predávať v ňom aj iné produkty. Na cene sa vieme dohodnúť.
V prípade záujmu nás kontaktujte na e-mail parajkad@gmail.com.