no image
Posted By
Categories ,
Posted On 22. 09. 2018
Expires On 23. 07. 2022
Cena dohodou

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Ponúkame na predaj zabehnutý web, zameraný na informovanie o cestovaní lietadlom a vecami spojenými s lietaním. Súčasťou predaja je aj 5 dobre zapamätateľných domén.
Sú tu zabehnuté affiliate programy, ktoré v letných mesiacoch dosahujú výnos 500 € bez nejakého výrazného investovania času a kapitálu. Stránka má vytvorený profil so slušným množstvom followerov na twittery aj FB. Potenciál stránok je veľký. S podporou a investíciou do reklamy, prípadne so zazmluvnením rôznych spoločností môžu mesačné zisky presiahnúť kľudne aj 1000 eur. Závisí od toho nakoľko sa budete webu venovať. Náklady sú minimálne iba na domény a hosting. Do reklamy na FB a Google sme v priemere investovali iba 5 eur za mesiac.
Prevádzkovanie nie je časovo náročné, na začiatku je potrebné sa tomu viac povenovať. Stránka je vytvorená v Joomle.
Vážnym záujemcom ukážeme faktúry, resp. výpisy z účtu. Zároveň kupujúcemu ukážeme spravovanie webu, kde sa čo nachádza, a samozrejme dáme tipy do budúcnosti, ktoré môžu byť celkom zaujímavo ohodnotené. Súčasťou predaja sú okrem piatich domén a webu aj účty na sociálnych sieťach.
Dôvod predaja je, že plánuje zmeniť zameranie svojho podnikania, a vzhľadom k tomu už nebude prevádzkovať predmetné internetové stránky.
Predmetné domény:
airport-bratislava.sk
airport-bratislava.com
airport-bratislava.eu
bratislava-airport.com
bratislava-airport.eu