Čo hovoríte na Pinterest a jeho použitie v marketingu?

Predaj domén a webstránok Forums Online marketing Čo hovoríte na Pinterest a jeho použitie v marketingu?

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Katuska 11 years, 9 months ago.

  • Ahojte kamarátka ma “namotala” na Pinterest, je to zaujímavá sociálna sieť len nerozumiem aký má význam robiť Pinterest marketing na Slovensku. Poznáte nejaké firmy ktoré začali riešiť Pinterest marketing? Má to vôbec význam na Slovensku? A ak áno, tak ako to robiť správne, môžem tam pridávať produkty z môjho eshopu a reklamy? Nie je to zakázané?

    #438 06. 08. 2012 o 17:49 Karloso  

    Má to význam, ak teraz používa Pinterest málo firiem, postupne začnú, Pinterest je čoraz viac používaná sociálna sieť, osobne na ňom trávim viac času než FB+Twitter dokopy. Založ si účet a postupne si zbieraj followerov, neviem, aký redakčný systém používaš, ale pokiaľ je možné, pridať si na shop aj feed z Pinterestu alebo aspoň odkaz. Možno na to kliknú aj niektorí návštevníci tvojho webu, môžeš tam pridávať vlastné výrobky, dokonca aj s cenou, Pinterest má na to samostatnú kategóriu Gifts. Ale aby si neporušoval pravidlá, netreba Pinterest používať len na tento účel prezentácie svojich výrobkov. Pridávaj aj iné fotky, repinuj fotky iných používateľov, vytvor boards napríklad s rôznymi typmi svojho sortimentu či použitia výrobkov a nedávaj tam len svoje produkty.

    Tu máš presnú špecifikáciu čo môžeš robiť na Pintereste http://pinterest.com/about/use/. Ja viem že podmienky použitia málokto číta ale ak plánuješ používať službu pre účely marketingu je to priam potrebné a nutné dodržiavať, aby nedošlo k najhoršiemu (zmazanie účtu).

    #444 07. 08. 2012 o 16:13 Katuska  
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.