Ako na Facebook reklamu

Predaj domén a webstránok Forums Online marketing Ako na Facebook reklamu

Tagged: 

This topic contains 1 reply, has 2 voices, and was last updated by  Simon552 11 years, 9 months ago.

  • Čaute oplatí sa mi investovať na platené reklamy na Facebooku? Tiež by som sa chcela poradiť ako sa starať o svoju Facebook stránku, je to stránka môjho obchodu, neviem, aké typy príspevkov dávať, či len akcie v mojom obchode, alebo tam môžem pridávať aj vtipné obrázky a zaujímavosti, jednoducho neviem, čo sa hodí na takú pracovnú facebook stránku.

    #628 14. 09. 2012 o 11:51 Evkaa  

    Evka, ako sa správať na Facebooku závisí hlavne od toho, čo propaguješ a ako chceš byť zákazníkmi vnímaná. Určite nerob chybu v tom, že budeš pridávať veľa príspevkov denne alebo len akcie z tvojho obchodu. Tvojich fanúšikov musíš zaujať. Dávať na Facebook to, čo ich zaujme, nielen to, čo im chceš vnútiť. Takže kľudne ich inšpiruj odkazmi na zaujímavé obrázky, články videá, ale S MIEROU. Nedávaj obsah, ktorý by mohol niekoho uraziť, kľudne vyjadri svoj názor, podporu a podobne. V žiadnom prípade nespamuj, neposielaj žiadosti z hier a svoje príspevky si starostlivo plánuj. Ide predsa o budovanie tvojej značky nie o komunikáciu s kamarátkami. Vyžaduje veľa času vybudovať si dobrý vzťah zo zákazníkmi ale vyplatí sa to.

    Či sa ti oplatí zainvestovať aj do platenej Facebook reklamy budeš musieť zistiť sama. Niektorí tvrdia že áno, niektorí to odmietajú. Jednoducho to vyskúšaj, na začiatok skús s menšou sumou, ale určite vyber vhodne cieľovú skupinu, ktorej sa má reklama zobrazovať (môžeš nastaviť podľa veku, pohlavia, mesta, záujmov, stavu atď.). A potom vyhodnocuj. Predpoklaám že máš nejaký nástroj na meranie návštevnosti (napr. Google Analytics kód vložený do stránky). Ak ale nemáš a nevyznáš sa v tom, oslov radšej nejakú agentúru, to sú profíci.

    #629 14. 09. 2012 o 13:06 Simon552  
Viewing 2 posts - 1 through 2 (of 2 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.