Oplatí sa mi dať na eshop platbu cez Paypal?

Predaj domén a webstránok Forums Poradňa pre eshopy Oplatí sa mi dať na eshop platbu cez Paypal?

This topic contains 2 replies, has 2 voices, and was last updated by  Premium 11 years, 8 months ago.

 • Ahoyte! Vo svojom online obchode mám zatiaľ len možnosť platby bankovým prevodom alebo na dobierku, to je ale zdĺhavé na kontrolu, pravdupovediac, nechce sa mi to stále kontrolovať. Chcel som pridať platbu kartou ale je to komplikované implementovať a banka to ani nedá každému, ak nebudem mať dostatok transakcií, je to moc drahé. Chcel by som pridať Paypal. Myslíte že to bude mať zmysel?

  #357 02. 08. 2012 o 13:50 Premium  

  Závisí od toho, čo a komu predávaš a za aké ceny. Ak  napríklad vieš, že u teba nakupujú ľudia ktorí majú PayPal účet tak si tam PayPal daj, celkovo je fajn mať na webe možnosť platby PayPalom, ale pozor, je možné že veľa ľudí to využívať nebude, hlavne ak máš slovenských zákazníkov. Ale vždy je lepšie tam tú možnosť mať ako nemať.

  Platba kartou je ideálna, odkiaľ máš že to banka nedá každému? Implementácia nemusí byť zložitá, stačí si zaplatiť programátora, to by nemalo byť moc drahé. Ale asi sa ti to moc neoplatí ak predávaš nejaký lacný tovar – kvôli poplatkom za transakcie.

  #443 07. 08. 2012 o 10:37 JakeAr  

  Ďakujem, odpoveď mi pomohla i keď som zabudol odpísať, napokon sme sa rozhodli pre platby kartou len tie poplatky ma hnevajú..no lacnejšiu možnosť asi nezoženiem a na toto sú slovenskí zákazníci zvyknutí viac než na Paypal.

  #625 06. 09. 2012 o 16:03 Premium  
Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.