Akým spôsobom získavate subscriberov na svoje newslettre?

Predaj domén a webstránok Forums Online marketing Akým spôsobom získavate subscriberov na svoje newslettre?

This topic contains 3 replies, has 4 voices, and was last updated by  magnetstudio 11 years, 4 months ago.

 • Zaujíma ma, akým spôsobom získavate vy subscriberov na svoje newslettre? Zavesíte si formulár na prihlásenie na novinky na web a čakáte, kým sa Vám nazbierajú záujemcovia, alebo si platíte emaily či to propagujete reklamou? V tomto som ešte len začiatočník, budem veľmi rád, ak mi poradíte.

  #236 12. 07. 2012 o 14:23 Daniel  

  Jednoduchý formulár na prihlásenie sa do emailových noviniek je ZÁKLAD. Osobne si myslím, že táto možnosť byť nemala chýbať webu, ktorý je pravidelne aktualizovaný a ak ide o eshop, je to priam nutnosť. Takýmto spôsobom získaš ľudí, ktorí majú naozaj záujem o tvoje produkty alebo info o nových článkoch atď., len to treba umiestniť na viditeľné miesto na webe. Takisto tento formulár umiestni na svoju Facebook stránku – neviem, akú aplikáciu na to používaš, ak jednu z tých väčších online služieb, budú mať aplikáciu pre Facebook, ak nie, skús osloviť nejakého programátora.

  Ak chceš získať ďalších subscriberov mimo tých, ktorí sa ti zahlásili dobrovoľne, skús napr. súťaž, kde bude zápis na newsletter podmienkou.

  Viac ti v tejto chvíli neviem poradiť, rada si vypočujem názor napr. nejakých marketérov, tiež sa chcem o tomto dozvedieť trošku viac :)

  #238 12. 07. 2012 o 14:41 littleGeeky  

  Niektoré firmy ponúkajú odkúpenie emailových adries, aj mne prišla ponuka na túto službu, ale neviem, či je to úplne kóšer – čo ochrana osobných údajov??

  #346 02. 08. 2012 o 10:11 webbys  

  Nakupovanie emailových adries je blbosť. Jednak je to zakázané a tí ľudia ťa môžu zažalovať, pretože konkrétne tebe nedali súhlas na posielanie emailov. Iná vec je, pokiaľ využiješ službu emailového marketingu, keď ti nebudeš vystupovať ako odosielateľ mailu. Ale samozrejme najlepšie je získať svojich odberateľov mailov, pretože tí sa prihlásia preto, lebo ich tvoha stránka zaujala. Na čo budeš posielať mail desaťtisíom, ktorých to nezaujíma. Ako to už na wbe teraz je, najlepším lákadlom je obsah webu. Ľudí motivuje aj to, pokiaľ im napríklad ponúkneš niečo zadarmo. Napríklad vytvoríš nejaký zaujímavý ebook, ktorý si ľudia môžu stiahnuť po tom, ako sa zaregistrujú svojou emailovou adresou. Prípadne už tu spomínaná súťaž.

  #949 22. 03. 2013 o 11:07 magnetstudio  
Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.