Akú službu na hromadné rozposielanie emailov?

Predaj domén a webstránok Forums Odporučte webovú službu Akú službu na hromadné rozposielanie emailov?

This topic contains 6 replies, has 7 voices, and was last updated by  garbage 8 years, 11 months ago.

 • Čaute, potrebujem niečo na hromadné rozposielanie emailov registrovaným užívateľom na mojom portáli. Kamarát mi odporúčal Mailchimp, ale sa mi zdá moc komplikovaný. Aké sú alternatívy? Alebo predsa len dať druhú šancu Mailchimpu?

  Díky vopred.

  Rado.

  #130 03. 07. 2012 o 15:38 RadoS  

  Ahoj, Rado, s Mailchimp veľa skúseností nemám, ale viem, že je to kvalitný nástroj na rozposielanie emailov. Najväčšou výhodou je asi to, že to môžeš integrovať s mnohými systémami, napr. ak používaš WordPress, Joomlu alebo iné známe CMS. Len to vytváranie emailu mi príde zdĺhavé.

  Ja som sa stretol s Mailerlite.com – jednoduchý nástroj na emailový marketing, ľahké vytváranie emailov, máš tam aj štatistiky a je spoľahlivý. A takisto sú vraj aj dosť ochotní, ak je s niečím problém.

  Dano

  #219 09. 07. 2012 o 18:04 Daniel  

  Pripájam sa k prosbe. Ja by som zas chcela na môj pripravovaný eshop možnosť, aby mohli návštevníci zadať emailovú adresu. To tiež tieto nástroje dokážu?

  Prosím napíšte mi viac o týchto službách, nič o tom neviem, nech môžem zadať programátorovi, kým ešte na webe robí, aby som ho potom nemusela naháňať :)

  #222 11. 07. 2012 o 09:42 Zaciatocnicka  

  Začiatočníčka a ostatní začiatočníci:

  Reč je o službách (resp. nástrojoch / aplikáciách), ktoré uľahčujú emailový marketing. Vytvoríš si účet, nastavíš službu podľa svojich potrieb, naimportuješ (alebo popridávaš) používateľov, ak sa ti už niektorí prihlásili na odber emailov a vytvoríš prvú kampaň. Znie to jednoducho, ale závisí od konkrétnej aplikácie, či je to reálne jednoduché. Lebo napríklad taký Mailchimp sa môže zdať niektorým komplikovaný – je tam veľa nastavení a treba pochopiť, ako to funguje, i keď napríklad ja si ho neviem vynachváliť – používame ho u nás v práci.

  Áno, väčšina z týchto služieb má pluginy na prepojenie (tzv. integrácia) s tvojim redakčným systémom. Vďaka tomu je možné vložiť na stránku taký jednoduchý formulár na prihlásenie sa do newslettra alebo dokonca aj možnosť na vytvorenie emailu prostredníctvom tejto služby priamo vo svojom systéme. Neviem, na akom systéme budeš mať eshop, tak ti viac neporadím. No ak nemá služba, ktorú si vyberieš, plugin na integráciu, dobrý programátor ti to zvládne prepojiť.

  Pozor, väčšina z týchto služieb je platená a ceny bývajú vysoké, zvlášť ak máš veľa ľudí zapísaných na svoj newsletter, niektoré služby však ponúkajú zadarmo menšie balíčky.

  Zoznam niektorých služieb na emailový marketing:

  Mailchimp.com – vyššie spomínaný, veľa integrácií – presne, ako napísal Gabo, veľa možností, grafických šablón, super podpora a milý Chimp! A majú aj zadarmo balíček, ak nepotrebuješ mesačne rozposielať veľa mailov
  Mailerlite.com – jednoduchý, funkčný, pri úprave šablóny som limitovaná layoutom, dajú sa upravovať len fonty a farby, ale aj tak to vytvára pekné maily. Zadarmo balíček nemajú, ale aj tak sú asi najlacnejší zo všetkých. A vraj spoľahliví.
  Mailjet.com – takisto jednoduché, možnosťami asi ako Mailerlite.
  Constant Contact – neskúšala som, ale vyzerá to na dosť profi nástroj, používajú to niektoré veľké firmy.
  GetResponse
  Mailkit – slovenská služba!
  Email Marketer – slovenská služba!
  + pohľadajte na Google alebo ak máte šikovného programátora, naprogramuje Vám to. V takom prípade si len dajte pozor na limity webhostingu (väčšina webhostingov limituje počet odoslaných emailov za určitý časový úsek – napr. 15 min. – treba si zistiť a naprogramovať to podľa toho).

  #228 11. 07. 2012 o 13:05 littleGeeky  

  Výborne, tento zoznam sa zíde, ďakujem!

  #294 24. 07. 2012 o 17:39 Simon552  

  Vyskúšajte tiež http://www.ecomail.sk – slovenská služba!

  #2749 27. 01. 2015 o 10:09 Sheetpiano  

  Odporúčam: SenderMatic emailer – vyskúšané – overené.

  #3291 05. 07. 2015 o 11:24 garbage  
Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)

Ak chcete pridať príspevok do témy, musíte sa najskôr prihlásiť.