no image
Posted By
Categories
Posted On 08. 09. 2022
Expires On 07. 01. 2038
Podnadpis Report SEO analýzy pre majiteľa webových stránok a eshopov
Cena 1000

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Získajte nezávislosť a získavajte 24 hodín denne pomocou automatického systému poskytujúcich SEO zákazníkov kompletné online SEO analýzy a nástroje, ktoré potrebuje každý prevádzkovateľ webovej prezentácie. Navyše na prémiové .com do menej, ktorá je tvorená len kľúčovými slovami.

XenSeo.ml je nabytými funkciami a hlavne pracuje sám, bez vášho zásahu. Vysoko sofistikovaná a propracovaná aplikácia. Stačí poriadne vypnúť marketing.

XenSeo.ml je pripravený, stačí pripojiť Vašu peňaženku (mohu pripojiť za Vás). Pre nového majiteľa mám pripravený marketingový plán, ktorý posunie Vaše podnikanie na inú úroveň.

XenSeo.ml sa ovláda pomocou jednoduchej administrácie, kde sa dá všetko nastaviť. Nepotrebujete byť programátor, nastavenie je jednoduché a prívetivé a zvádza jej každý. Na XenSeo.ml je možné napojiť platobné brány: PayPal, Stripe, RazorPay, Paystack, Coinbase, Crypto.com a bankový prevod. Osobně doporučuji Stripe – malé poplatky a prevádzk bez problémov. Pomocou Stripe môžu zákazníci platiť platobnou kartou po celom svete, nie ste tak limitovaní krajín.

XenSeo.ml funguje na báze predplatného. Po nákupu sa zákazníkovi každý mesiac automaticky účtuje platba, kým členstvo nezruší. Plány predplatného si môžete nastaviť podľa seba – cenu určujete VY! Dá sa nastaviť aj na jednorázové spracovanie SEO prehľadu, za začiatok, ktorú si sami určíte.

Ďalšie dôležité vlastnosti je, že predávate nehmotný produkt. Nemáte žiadne finančné náklady a môžete jej dodávať neobmedzene. Navyše po celom svete počas pár sekúnd a bez nákladov na dopravu!

Pri väčšej snaze a správnom marketingu sa dá jednoducho docieliť obrat za $ 3000 mesačne. Pri cene $ 99 za mesiac stačí iba 30 predplatiteľov!

Živá ukážka administrácie:

https://xenseo.ml/login

E-mail: admin@gmail.com

Heslo: 123456

Živá ukážka používateľ:

E-mail: user@gmail.com

Heslo: 123456

https://xenseo.ml/login

Môj e-mail: phplicenser@gmail.com