no image
Posted By
Categories
Posted On 18. 08. 2018
Expires On 18. 06. 2022
Podnadpis Predám zarábajúci obchod športová výživa abc-suplementy.sk
Cena 700

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Dobrý deň
predám fungujúci internetový obchod abc-suplementy.sk ktorý sa zaoberá predajom športovej výživy a športového oblečenia, vhodný aj pre začiatočníkov .

Stránke sa momentálne nikto nevenuje kvôli nedostatku času čo je aj hlavný dôvod predaja a to je škoda, a už aj napriek tomu tam nabiehajú nejaké objednávky.
Na stránke je momentálne v ponuke okolo 700 produktov, ktoré si viete jednoducho editovať a ak nebudete chcieť nejaký produkt ponúkať, dá sa ľahko vypnúť alebo naopak zapnúť. Tak isto nie je problém pridať ďalšie svoje nové položky/produkty. V administrácii dá sa jednoducho napojiť a naimportovať produkty od rôznych dodávateľov cez xml feed.
Celý systém je prepracovaný množstvo nastavení modulov ( dobierka, platby, faktúre, export pre heureka.sk atd..), užívateľsky prehľadný. Veľmi rýchlo sa môžete začať obchodu venovať a začať predávať. Vystavovanie faktúr a dodacích listov priamo v administrácii e-shopu, jednoduché štatistiky úpravy a editácie objednávok a zákazníkov.

Projekt má omnoho väčšiu hodnotu ako je aktuálna cena, kto má k tomu vzťah a chce sa tomu seriózne venovať tak stránka mu dokáže krásne zarobiť. Stačí ak spravíte propagáciu (google/Fb ) a máte zákazníkov. Stránka dáva svojmu majiteľovi voľný priestor čo sa týka svojich možností. V prípade záujmu som ochotný s budúcim majiteľom jednať o cene…
Zmluva o dielo je samozrejmosťou…

– Súčasťou predaja je doména + webhosting zaplatená na 1 rok
– Facebook stránka, ktorá má momentálne cca 102 fanúšikov
– Kompletné how-know + kontakty na dodávateľa
– obchodné podmienky

To všetko za skvelú cenu 799 eur. + rozumná dohoda samozrejme faktúra

Kontaktujte ma len ak máte vážny záujem.

kontakt: webroksk@gmail.com