no image
Posted By
Categories
Posted On 17. 07. 2019
Expires On 15. 01. 2031
Podnadpis Zľavový portál s vysokým potenciálom
Cena 2500

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Názov projektu je odvodené od slova Slovakia a ponúka možnosť prezentovať sa firmám, ktoré za ročný poplatok sami môžu pridávať svoje ponuky (zľavy, kupóny, tovary a služby) a získať tak viac zákazníkov za symbolickú cenu. Ďalšie výdavky neplatia, ako to je na iných zľavových portáloch, kde sú vysoké provízie za každú predanú ponuku.

Druhá možnosť ako zarobiť (paralelne s prvou možnosťou) je prezentovanie ponúk affiliate partnerov, čo je v súčasnosti z dlhodobého hľadiska jeden z najperspektívnejších zárobkov online biznise, len sa k tomu treba intenzívne venovať, denne pridávať ponuky a bannery, zdieľať ich na FB, pridávať a zdieľať PR články, hodnotenie produktov, atd… Tie affiliate ponuky sú pripravené, nemusíte nikoho oslovovať ide to cez známe siete dognet, cj, atd. tam je toho veľmi veľa ponúk.

Projekt je teraz nastavený na affiliate ponuky, aby tam bol materiál, teraz by bolo vhodné začať oslovovať partnerov, čo bude aj hlavnou prácou + pridávanie aj vyššie spomenutých affiliate ponúk.

Nemusíte riešiť platby za provízie, firmy zaplatia len paušál a potom zákazníci už kupujú u nich (nakoľko sú presmerovaný na ich stránky/eshopy).

Na iných zľavových portáloch všetky platby najprv idú na účet zl. portálu a následne po ukončení kampaní dostane firma svoje peniaze znížené o províziu, čo si zoberie zl. portál. Zlavakia.sk nezadržiava peniaze a to je pre firmy kľúčové! Taktiež nemusíte riešiť ani problematické účtovníctvo kvôli províziám. Ďalej nakoľko sa nejedná o e-shop nepotrebujete kupovať tovar, mať sklad, baliť, odosielať tovar, riešiť reklamácie… Ponúkate služby pre firmy a ako sprostredkovateľ máte príjme z paušálov a provízií z predaja cez affiliate.
Projekt je komplet hotový na kľúč. Má vysoký know-how a samozrejme jedná sa o top doménu, na ktorú je ľahšie spraviť online marketing.

Cena je za komplet projekt, doména, webhosting, know-how, školenie, FB stránka, atd.

Kontakt: formastudio1(@)gmail.com