no image
Posted By
Categories
Posted On 17. 07. 2019
Expires On 14. 11. 2057
Podnadpis ziskový eshop s 1 dodávateľom s možnosťou rozšírenia produktov
Cena 1500

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Ak chcete začať podnikať alebo rozšíriť vaše podnikanie a hľadáte projekt, ktorý má pozitívne výsledky, tak internetový obchod zabijakparazitov.sk bude pre vás dobrou alternatívou.

E-shop bol spustený v apríli 2018 s cieľom ponúknuť výber top prírodných prípravkov proti parazitom a na detoxikáciu organizmu pre ktoré je obrovský dopyt na slovenskom trhu. Na stránke sú zatiaľ prezentované len pár výrobkov, takže potenciál pre rast je obrovský. O prípravky je veľký záujem, pár produktov od spustenia vygenerovalo vysoký obrat.

Ak by ste ponuku rozšírili o ďalšie produkty proti parazitom, všiam alebo na podporu imunity, trávenia, detoxikáciu ľahko si viete predstaviť nárast tržieb. Ďalej je možnosť rozšíriť predaj na český trh. Česká doména je v cene. Samozrejme nie je problém zmeniť názov domény!

Eshop je realizovaný pomocou redakčného systému WordPress. Všetko je spravené na kľúč so SEO optimalizáciou. Dizajn stránky je čistý a prehľadný. Fakturácia je automatizovaná, nemusíte vypĺňať nič, faktúra sa generuje automaticky, môže sa odoslať automaticky mailom alebo vytlačiť. Práca so systémom je jednoduchá, zaškolenie v cene. Aktualizáciu systému viem zabezpečiť do budúcna.

V cene je aj štartovací balíček produktov + baliaci materiál, tiež veľkoobchodný cenník. Po predaji stačí len prepísať fakturačné údaje a stránku môžete používať ihneď. Samozrejme hneď pri predaji (na základe zmluvy) všetko prechádza na kupujúceho (doména, webhosting, emailová adresa, live chat konto, know-how, grafické podklady, atď.). Kupujúci sa stáva výhradným vlastníkom internetového obchodu.

Pre ďalšie informácie napíšte na mail: info@zabijakparazitov.sk