no image
Posted By
Categories ,
Posted On 27. 01. 2020
Expires On 27. 11. 2023
Podnadpis Eshop športová výživa dropshiping
Cena 599

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Dobrý deň, ponúkam niekomu kto bude mať záujem funkčný nový internetový obchod s doplnkami výživy pre športovcov napojený na drpshiping dodávateľa , eshop beží už na adrese nutrition-online.sk. Internetový obchod má pekný čistý nerušivý a hlavne plne responsívny dizajn a jednoduché ovládanie a prepracovanú administráciu. Automatické vystavovanie faktúr, editácia a pridávanie položiek, rôzne typy dopravy podla vlastného spôsobu, taktiež platby a veľa iných užitočných modulov .Výhoda nemusíte držať nič na sklade staráte sa len o reklamu teda návštevnosť a propagáciu. Dodávateľ za vás vybavuje objednávky ktoré mu len pre posielate. O provízii je možné s ním diskutovať.

E-shop beží na najnovšom systéme Woocommerce je možné ho jednoducho prispôsobovať v dohodnutej cene sú aj lukratívne kontakty na dodávateľov ktoré budúcemu majiteľovi samozrejme pri predaji poskytnem, ide o viac kontaktov.
E-shop je plne funkčný a je spustený ,momentálne beží a nebol ešte nikdy propagovaný a nebola mu robená žiadna kampaň reklamná.

Výhoda pre začínajúcich podnikateľov jednoducho si privyrobiť aj popri zamestnaní, lebo e-shop je prakticky bez nákladov len prvotná investícia ktorej návratnosť je pomerne rýchla.

Náklady na prevádzku sú raz ročne sa platí webhostin+doména čo je asi 18 EUR.

Pre viac info: webroksk@gmail.com

O cene vieme diskutovať ešte

Prosím píšte len seriózny záujemcovia ktorý naozaj majú záujem.