no image
Posted By
Categories ,
Posted On 12. 12. 2018
Expires On 12. 10. 2022
Podnadpis Doplnky výživy obchod už fungujúci komplet aj s dodávateľmi
Cena 700

Enter your full name here.

Enter a valid email address here.

Enter the subject of your enquiry here.

Enter the content of your enquiry here.

Enter the characters from the image.

Description

Dobrý deň, ponúkam niekomu kto by rád skúsil podnikať v tomto biznise už hotový fungujúci e-shop, e-shop nájdete po kliknutí na odkaz kde vás presmeruje na jeho doménu http://testosterons.sk/ pre vlastný biznis s doplnkami výživy pre športovcov.

E-shop beží na systéme opencart je možné ho pomocou free alebo platených modulov rôzne rozširovať. V cene sú aj kontakty na dodávateľov a aj s popisom. Eshop momentálne beží nie je na ňom žiadna reklama a je tam objednávok okolo 4000 EUR…. Ale odporúčam nakontaktovať dodávateľov a dohodnúť sa s už na vlastnej spolupráci pokiaľ to chcete rozbehnúť vo veľkom ale to je na Vás či si nájdete vlastný zdroj. Výhoda že nemusíte mať sklad na začiatok môžete fungovať ako ja, objednávať tovar priebežne podla objednávok a postupne posielať, toto je neuveriteľná výhoda, tak nepotrebujete na začiatok veľký kapitál. Celá stránka je prakticky bez-údržbová, náklady na prevádzku sú cca 38 EUR ročne.

Bolo by vhodné dať reklamu aby sa to rozbehlo Čo je predmetom predaja ? Predmetom predaja je len celý e-shop komplet systém + hosting + nová doména a kontakty na dodávateľov !

CENA: dohodou

prosím píšte len čo máte naozaj záujem, preferujem seriózne rýchle jednanie, ponúkam na začiatok moju mesačnú podporu.

kontakt: webroksk@gmail.com